Grāmata “Neviens tev neticēs” ir "Lietisko pierādījumu muzeja" un literatūras žurnāla “Punctum” ilgi lolots projekts, kas nonāca pie lasītājiem 2023. gada decembra sākumā.
Grāmatā apkopoti Latvijas, Igaunijas un Polijas sieviešu personiski stāsti no “Lietisko pierādījumu muzeja” kolekcijas un latviešu un britu literātu jaunradīta dzeja par vardarbību ģimenē. Grāmatas veidošanā ir iesaistītas 30 autores, tostarp Latvijā pazīstamas dzejnieces Lote Vilma Vītiņa, Madara Gruntmane, Ieva Viese-Vigula, Ligija Purinaša, Anna Belkovska, dzejnieki Aivars Madris, Roberts Vilsons un citi.
Krājums “Neviens tev neticēs” būs pirmā vardarbības tēmai veltītā grāmata latviešu valodā ar tik daudzu autoru dalību.

Šis ir bijis nepiekāpīgs process divarpus gadu garumā un mēs sirsnīgi pateicamies atsaucīgajiem ziedotājiem un Lielbritānijas vēstniecībai Latvijā par atbalstu, bez kura šī grāmata nebūtu bijusi iespējama.
Grāmatas "“Neviens tev neticēs” sastādītājas un redaktores ir Laura Brokāne un Laura Stašāne, dizainu veidojusi Anete Krūmiņa, izdevējs - "Punctum" atbalsta biedrība.

Grāmatas atvēršana ar autoru lasījumiem notika piektdien 8. decembrī 19.00 Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā Kalpaka bulvārī 13.

Grāmatu var iegādāties Latvijas lielākajos grāmatveikalos, kā Jānis Roze, Globuss, Latvijas Grāmata u.c. 2024. gada laikā tā būs pieejama vairākās bibliotēkās Latvijā.