Topošajā grāmatā “Neviens tev neticēs”, kas top kopā ar literatūras žurnālu “Punctum”, apkopoti Latvijas sieviešu personiski stāsti no “Lietisko pierādījumu muzeja” kolekcijas un latviešu un britu literātu jaunradīta dzeja par vardarbību ģimenē. Grāmatas veidošanā ir iesaistīti 30 autori, tostarp Latvijā pazīstami dzejnieki Lote Vilma Vītiņa, Madara Gruntmane, Ieva Viese-Vigula, Aivars Madris, Ligija Purinaša, Anna Belkovska, Roberts Vilsons un citi.
Krājums “Neviens tev neticēs” būs pirmā vardarbības tēmai veltītā grāmata latviešu valodā ar tik daudzu autoru dalību.

Esam sākušas ziedojumu vākšanas kampaņu grāmatas iznākšanai 2023. gadā. Līdz šim mūs ir atbalstījusi Lielbritānijas vēstniecība Latvijā, taču vēl ir nepieciešams finansējums grāmatas pēdējā posma sagatavošanai – maketa pabeigšanai, drukai un projekta vadībai. Valsts finansējums līdz šim ir atteikts. Ziedojumu akcijas mērķis ir 6000 eiro.

Katrs no mums ir pelnījis dzīvi bez vardarbības, ar cieņu un iejūtību citam pret citu. Aicinām ikvienu, kam tas rūp, atbalstīt grāmatas tapšanas pēdējo posmu. Ziedot ir iespējams ar pārskaitījumu līdz 10. septembrim ar norādi “Ziedojums grāmatai “Neviens tev neticēs”:

Žurnāla „Punctum” atbalsta biedrība
Reģistrācijas numurs: 40008294650
Konta nr.: LV29HABA0551053270925